Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області
Донецька область, Бахмутський район

Розпорядження керівника Світлодарської міської військово-цивільної адміністрації №55 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту вразливих категорій населення Світлодарської міської територіальної громади на 2022 рік»

Кількість переглядів: 210
Скликання: Світлодарська міська ВЦА
Сесія: -
Тип документу: Розпорядження керівника Світлодарської міської військово-цивільної адміністрації
Дата: 02.02.2022
Автор: Єрохіна Тетяна Іванівна
Номер документу: 55
Назва документу: Про затвердження Комплексної програми соціального захисту вразливих категорій населення Світлодарської міської територіальної громади на 2022 рік
Прикріплені файли:
 1. Розпорядження №55 від 02.02.2022 (0.54 МБ)
 2. Комплексна Програма соціального захисту вразливих категорій населення на 2022 рік (4.69 МБ)
 3. Додаток 1. Порядок відшкодування вартості проїзду громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (1.02 МБ)
 4. Додаток 2. Порядок відшкодування вартості встановлення телефону та знажки на абонентну плату за користування телефоном окремим категоріям громадян (0.73 МБ)
 5. Додаток 3. Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням деяких категорій громадян (2.31 МБ)
 6. Додаток 4. Порядок виплати грошових компенсацій особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілівя. мотоколясок і на транспортне обслуговування (1.69 МБ)
 7. Додаток 5. Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг особам з інвалідністю по зору 1 та 2 груп, а також дітям з інвалідністю по зору до 18 років (1.55 МБ)
 8. Додаток 6. Порядок безоплатного зубопротезування пільгових категорій громадян за рахунок коштів бюджету Світлодарської громади (1.21 МБ)
 9. Додаток 7. Порядок використання коштів обласного бюджету на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (0.67 МБ)
 10. Додаток 8. Порядок надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (0.37 МБ)
 11. Додаток 9. Положення про надання матеріальної допомоги внутришньо переміщеним особам та окремим громадянам, які опинились у складних життєвих обставинах (3.05 МБ)
 12. Додаток 10. Порядок виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі (0.59 МБ)
 13. Додаток 11. Положення про надання матеріальної допомоги онко та тяжкохворим громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (2.16 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь