В Світлодарській міській військовій адміністрації працює телефон гарячої лінії для ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України:
+380 95 128 85 53 - Тищенко Ірина Костянтинівна
звернувшись на яку, можна отримати консультацію з наступних питань:
щодо соціальних виплат та матеріальної допомоги
оздоровлення, санаторно-курортного лікування
питань пов'язаних із соціальним пільгами
організації заходів, спрямованих на підтримку ветеранів та їх родин
та інших питань
А також діють програми підтримки ветеранів та військовослубовців:
Міністерство у справах ветеранів України спільно з Представництвом Міжнародної організації з Міграції в Україні розробило та запустило е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах. Е-Карта доступна на платформі е-Ветеран.
На е-Карті ветерани та ветеранки, їхні родини, сім’ї загиблих Захисників і Захисниць можуть знайти послуги, що пропонує для них державою, а також недержавні й міжнародні організації.
На порталі представлені різні послуги: від психологічної підтримки, медичних програм, патріотичного виховання, мистецтва до всього необхідного для розвитку ветеранських об’єднань та підприємницьких ініціатив ветеранів.
Держава забезпечує безоплатне надання сучасних протезів та інших засобів реабілітації для ветеранів і ветеранок, які постраждали внаслідок війни. Щоб скористатися цією можливістю, потрібно пройти кілька простих кроків – від отримання медичного висновку до вибору підприємства, де виготовлять і налаштують виріб під ваші потреби.
Шахраї активно моніторять соцмережі у пошуках повідомлень від родичів полонених чи зниклих безвісти військовослужбовців. Вони створюють фейкові акаунти, маскуючись під державні установи чи міжнародні організації, щоб виманити гроші. Проте, жодна офіційна структура чи волонтерська організація не буде вимагає оплату за інформацію або допомогу. В інфографіці читайте, чому НЕ варто поширювати свої персональні дані.
Програма “Ветеранский спорт” Мінветеранів набирає обертів: у другому кварталі понад 74 000 ветеранів та ветеранок вже отримали по 1500 грн на заняття фізичною активністю.
Від початку року 25 504 захисників і захисниць України скористалися послугами безоплатного зубопротезування і планової стоматологічної допомоги: 4 465 і 23 823 відповідно. Наразі такі послуги надають 411 медзакладів, що уклали договір із Національною службою здоров'я України. Цьогоріч держава уже оплатила надавачам таких послуг 55 млн грн, а від початку програми – понад 217,6 млн грн.
Порушення слуху — одна з тих “невидимих” травм, які часто отримують внаслідок участі в бойових діях. Вони не завжди помітні, але серйозно впливають на якість життя, комунікацію та психологічний стан.
Український ветеранський фонд Мінветеранів розпочинає приймати заявки на нову грантову програму «Варто діяти», яку реалізує у партнерстві з Kernel та SKELAR. Ветерани, їхні сім’ї, а також родини загиблих Захисників і Захисниць зможуть отримати грант від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень на відкриття або масштабування власної справи.
З початком повномасштабного вторгнення значна кількість ветеранів та їхніх родин зіткнулася з потребою кваліфікованої правничої допомоги. Це стосується, зокрема, питань оформлення документів, соціальних гарантій та фінансової допомоги.
10:12:09 08.04.2025
Код для вставки на сайт
Вхід для адміністратора
Авторизація в системі електронних петицій
Реєстрація в системі електронних петицій
Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності