Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області
Донецька область, Бахмутський район

Інформація щодо протидії різним видам насильства

Булінг у школі: відреагувати й запобігти

Цькування серед учнів є поширеною проблемою, на яку дорослі повинні реагувати. Батьки й учителі можуть протидіяти цьому, якщо знатимуть, на що звернути увагу.

12:06:58 23.02.2024

Спеціалізовані служби підтримки для осіб, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі

До спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб належать притулки для постраждалих осіб, центри медико-соціальної реабілітації постраждалих осіб, кол-центр з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим особам та особам, які постраждали від насильства за ознакою статі, а також заклади та установи, призначені виключно для постраждалих осіб та осіб, які постраждали від насильства за ознакою статі.

13:08:16 01.01.2024

Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом

Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом, стає жахливою та руйнівною зброєю, яку ворог свідомо використовує у воєнних конфліктах для створення атмосфери страху, безпорадності та деморалізації населення.

13:01:21 01.01.2024

Поговоримо про насильство над дітьми

Вважається, що кожна дитина — це маленьке диво й велике щастя для своїх батьків.   Права дитини з народження захищені Конвенцією ООН; Законами України : «Про охорону дитинства», «Про освіту», «Про загальну середню освіту".

12:41:08 08.12.2023

Куди звертатись по допомогу у випадку домашнього насильства

Триває Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги до проблем подолання будь-яких форм насильства, у тому числі насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Тож сьогодні розповідаємо куди звертатись по допомогу, якщо ви або ваші близькі стали жертвою домашнього насильства.

13:08:23 04.12.2023

Насильство – це не ок!

З 25 листопада до 10 грудня 2023 року проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Україна - вільна європейська держава, яка не толерує і не виправдовує домашнє насильство.

17:09:18 29.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь