09:13:00 28.05.2024
Оздоровлення дітей
Шановні батьки! З метою оздоровлення та відпочинку дітей, поліпшення психо-емоційного стану дітей та подолання негативного впливу війни запрошуємо оздоровити ваших дітей в лікувально-оздоровчому комплексі «Дружба» профкому НГВУ «Долинанафтогаз» (Івано-Франківська область, с. Новоселиця, Калуський район).
Шановні батьки!
12:17:40 24.05.2024
Шановні батьки!
15:38:06 10.05.2024
Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області проводить опитування батьків/законних представників стосовно направлення до дитячого закладу для оздоровлення або відпочинку у 2024 році дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, у тому числі тих, які зареєстровані/ задекларовані на території Світлодарської міської територіальної громади та перемістились (евакуювались) за її межі.
17:26:59 28.03.2024
Діти зі Світлодарської громади повернулись з відпочинку у Кам'янці-Подільському
Ось і закінчилась зимова подорож для одинадцяти дітей зі Світлодарської громади, які провели незабутні три тижні на відпочинку у Кам'янці-Подільському.11:19:11 25.12.2023
Діти зі Світлодарської громади вирушили на відпочинок до Кам'янця-Подільського
Сьогодні розпочалась новорічна подорож до казкового Кам'янця-Подільського для одинадцяти дітей зі Світлодарської громади, які тимчасово перемістились до більш безпечних регіонів України.13:14:35 01.12.2023
Благодійний фонд «СОС Штаб громадянської оборони» започаткував благодійний партнерський проект «Дітям війни», у рамках якого діти з прифронтових і деокупованих територій України проходять психологічну реабілітацію у тиловому Кам’янці-Подільському.
09:39:56 01.11.2023
Громадська організація "Платформа ініціатив Теплиця", має намір організувати 04 - 12 листопада 2023 р., табір відновлення AURUM CAMP с. Тухля Львівська обл., для 36 дітей віком 11-16 років з Донецької області, які зараз перебувають в небезпечних громадах Донеччини. Перевага надається дітям з деокупованих міст Лиман та Святогірська, а також дітям з сімей військовослужбовців, та сімей загиблих воїнів які зараз безпосередньо проживають в містах Донеччини.
13:30:31 20.10.2023
Благодійна програма "Дітям війни" - психологічна реабілітація для дітей у Кам'янці-Подільському
З вересня 2022 року БО «БФ «СОС Штаб громадянської оборони» започаткувала благодійний партнерський проект «Дітям війни», у рамках якого діти з прифронтових і деокупованих територій України проходять психологічну реабілітацію у тиловому Кам’янці-Подільському.14:16:43 15.09.2023
Шановні батьки! Запрошуємо оздоровити ваших дітей на 5 та 6 оздоровчі зміни до Обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» https://www.perlynadon.org, що знаходиться у Закарпатської області, Мукачівському районі, с. Карпати.
14:30:45 04.09.2023