Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області
Донецька область, Бахмутський район

Оздоровлення дітей

Запрошуємо дітей Світлодарської громади на оздоровлення на Івано-Франківщину до лікувально-оздоровчого комплексу «Дружба»

Шановні батьки! З метою оздоровлення та відпочинку дітей, поліпшення психо-емоційного стану дітей та подолання негативного впливу війни запрошуємо оздоровити ваших дітей в лікувально-оздоровчому комплексі «Дружба» профкому НГВУ «Долинанафтогаз» (Івано-Франківська область, с. Новоселиця, Калуський район).

09:13:00 28.05.2024

Опитування батьків/законних представників щодо оздоровлення дітей Світлодарської міської територіальної громади у 2024 році

Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області проводить опитування батьків/законних представників стосовно направлення до дитячого закладу для оздоровлення або відпочинку у 2024 році дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, у тому числі тих, які зареєстровані/ задекларовані на території Світлодарської міської територіальної громади та перемістились (евакуювались) за її межі.

17:26:59 28.03.2024

Діти зі Світлодарської громади вирушили на відпочинок до Кам'янця-Подільського

Сьогодні розпочалась новорічна подорож до казкового Кам'янця-Подільського для одинадцяти дітей зі Світлодарської громади, які тимчасово перемістились до більш безпечних регіонів України.

13:14:35 01.12.2023

Запрошуємо дітей зі Світлодарської міської територіальної громади на відпочинок до Кам’янця-Подільського

Благодійний фонд «СОС Штаб громадянської оборони» започаткував благодійний партнерський проект «Дітям війни», у рамках якого діти з прифронтових і деокупованих територій України проходять психологічну реабілітацію у тиловому Кам’янці-Подільському.

09:39:56 01.11.2023

Запрошуємо дітей, які зараз перебувають в небезпечних громадах Донеччини, на відпочинок у табір відновлення AURUM CAMP

Громадська організація "Платформа ініціатив Теплиця", має намір організувати 04 - 12 листопада 2023 р., табір відновлення AURUM CAMP с. Тухля Львівська обл., для 36 дітей віком 11-16 років з Донецької області, які зараз перебувають в небезпечних громадах Донеччини. Перевага надається дітям з деокупованих міст Лиман та Святогірська, а також дітям з сімей військовослужбовців, та сімей загиблих воїнів які зараз безпосередньо проживають в містах Донеччини.

13:30:31 20.10.2023

Благодійна програма "Дітям війни" - психологічна реабілітація для дітей у Кам'янці-Подільському

З вересня 2022 року БО «БФ «СОС Штаб громадянської оборони» започаткувала благодійний партнерський проект «Дітям війни», у рамках якого діти з прифронтових і деокупованих територій України проходять психологічну реабілітацію у тиловому Кам’янці-Подільському. 

14:16:43 15.09.2023

Запрошуємо дітей зі Світлодарської громади на відпочинок до Обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини»

Шановні батьки! Запрошуємо оздоровити ваших дітей на 5 та 6 оздоровчі зміни до Обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» https://www.perlynadon.org, що знаходиться у Закарпатської області, Мукачівському районі, с. Карпати.

14:30:45 04.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь