A A A K K K
для людей із порушенням зору
Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області
Донецька область, Бахмутський район

Інформаційні матеріали

Повідомляємо про початок формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Світлодарській міській військовій адміністрації Бахмутського району Донецької області

Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області повідомляє про початок формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Світлодарській міській військовій адміністрації Бахмутського району Донецької області (далі – Рада ВПО).

15:18:37 04.12.2023

Жителі тимчасово окупованих територій можуть отримати "пакунок малюка" або грошову компенсацію його вартості

У зв’язку із внесеними змінами до Порядку надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та до Порядку та умов реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2023 роках, Міністерство соціальної політики України інформує зміни в отриманні одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» або грошової компенсації її вартості у разі народження дитини на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях чи тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.

17:16:45 22.02.2022

Минулого року понад 13 тисяч жителів Донеччини отримали соціально-психологічну допомогу від мобільних бригад: чому зверталися найчастіше?

За даними Національної поліції України, протягом 2021 року кількість звернень щодо домашнього насильства зросла на 56%. Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства також помітили ріст запитів: минулого року жителі Донеччини отримали 13 082 консультацій, з них 9,5% усіх запитів стосувалося дітей.

14:33:21 18.02.2022

Відбулось засідання робочої групи з визначення потреб населення Світлодарської громади у соціальних послугах

15 лютого 2022 року відбулось позачергове засідання робочої групи з визначення потреб населення Світлодарської міської територіальної громади у соціальних послугах, в якому взяли участь представники структурних підрозділів Світлодарської міської ВЦА, громадських організацій та БО БФ «Право на захист».

15:15:59 15.02.2022

Для дітей: суспільство без бар’єрів

В рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні проєкт ”Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), який реалізується Alinea International, у тісній співпраці з Офісом Президента України, за участі Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки проводить інформаційну кампанію „ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів”.

16:16:34 10.02.2022

Соціальні послуги: що це та як їх отримати?

Кожен з нас опинявся в ситуації, коли звертався за підтримкою чи допомогою до батьків чи друзів, але часом такої підтримки недостатньо. Якщо людина опинилась у скрутній ситуації, вона може звернутись за професійною підтримкою – соціальними послугами.

15:53:21 04.02.2022

Затверджено Програму місцевих стимулів для медичних працівників, які обслуговують населення Світлодарської міської територіальної громади

Розпорядженням керівника Світлодарської міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області Сергієм ГОШКО від 17.01.2022 року №23 затверджено "Програму місцевих стимулів для медичних працівників, які обслуговують населення Світлодарської міської територіальної громади Бахмутського району Донецької області, на 2022-2025 роки".

16:06:02 18.01.2022

Електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами).

13:54:42 06.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь