Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області
Донецька область, Бахмутський район

Про відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока

Дата: 27.08.2021 13:47
Кількість переглядів: 351

Фото без описуНа виконання Порядку використання у 2021 році коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока (далі - установки), затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.05.2021 № 482/5-21, зареєстрованого Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків) 09 червня 2021 року за № 40/220 (далі - Порядок), Донецькою обласною державною адміністрацією утворено комісію із визначення власників корів, овець та кіз, яким надається часткове відшкодування вартості придбаної установки індивідуального доїння молока, персональний склад якої затверджено розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.07.2021 № 687/5-21 (в редакції розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.08.2021 № 799/5-21 (далі - Комісія).

Відповідно до Порядку головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, є департамент агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації (далі - департамент), розташований за адресою: бул. Машинобудівників, 20, м. Краматорськ, Донецька обл., 84313.

Отримувачами коштів є господарства населення, що ведуть господарство на території Донецької області, в особі фізичних осіб - власників корів, овець та кіз (далі - власники корів, овець та кіз).

Право на часткове відшкодування вартості установки мають власники корів, овець та кіз, які утримують дві та більше корів та (або) чотири та більше овець та (або) кіз, які у 2021 році придбали установку індивідуального доїння молока, крім такої, що була у користуванні.

Власники корів, овець та кіз мають право на часткове відшкодування вартості лише однієї установки один раз протягом дії Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2021 рік, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05 лютого 2021 року № 100/5-21 (із змінами) (далі - Програма).

Часткове відшкодування здійснюється в обсязі 75% від фактичної вартості установки, що придбана протягом поточного бюджетного періоду, та не може перевищувати 15000 гривень.

Підставами для прийняття рішення про відмову у наданні часткового відшкодування вартості установки є:

  1. подання заяви та документів, визначених пунктом 5 розділу III, особою, яка згідно з пунктом 1 розділу II Порядку не має право на часткове відшкодування вартості придбаних установок;
  2. подання на розгляд Комісії недостовірних відомостей та документів;
  3. власником корів, овець та кіз протягом останніх двох років отримано або отримується аналогічна підтримка (відшкодування, компенсація) з обласного або інших бюджетів;
  4. власник корів, овець та кіз має заборгованість або прострочені боргові зобов’язання за кредитами в банківській установі, в якій відкрито розрахунковий рахунок.

Власники корів, овець та кіз, які мають намір отримати часткове відшкодування вартості установки, протягом строку, зазначеного в оголошені для подачі документів (газета «Восточный Проект» від 25 серпня 2021 року № 34 (1294), сторінка № 12), подають на розгляд Комісії наступні документи:

1) заяву про надання часткового відшкодування вартості придбаної установки (додаток 1 до Порядку);
2) копії паспортів великої рогатої худоби, реєстраційних свідоцтв овець/кіз, виданих у встановленому порядку;
3) копію документу, який підтверджує факт оплати придбаної установки;
4) копії технічної документації на установку (із зазначенням її індивідуального серійного номера) та гарантійного талону;
5) копію паспорту громадянина України;
6) копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків, або паспорту громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
7) згоду на обробку персональних даних;
8) довідку про банківські реквізити, видану банківською установою, в якій відкрито розрахунковий рахунок;

9) довідку, видану банківською установою, в якій відкрито рахунки, про відсутність (наявність) прострочених боргових зобов’язань за кредитами;
10) письмове зобов’язання власника корів, овець та кіз повернути кошти обласного бюджету, одержані для часткового відшкодування вартості установки, у разі невиконання вимог, передбачених пунктом 4 розділу IV, та у випадках, зазначених у пункті 4 розділу V Порядку (додаток 2 до Порядку).

Заяви та документи від претендентів приймаються у робочий час у приміщені департаменту.

Отримати довідкову інформацію можливо за телефонами: (0626) 42-01-20, 42-01-21 та на офіційній вебсторінці департаменту за наступними посиланнями: https://agro.dn.gov.ua/rozporyadzhennya-golovi-doda-vid-25-25-2021-482-5-21; https://agro.dn.gov.ua/vikoristannya-u-2021-rotsi-koshtiv-oblasnogo-byudzhetu-dlya-chastkovogo-vidshkoduvannya-vartosti-pridbanih-ustanovok-individualnogo-doyinnya-moloka.

Комісія починає приймати заяви та документи від претендентів з наступного дня після публікації оголошення та закінчує 27.09.2021. Чергове засідання комісії відбудеться 05.10.2021 у приміщенні департаменту.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь