A A A K K K
для людей із порушенням зору
Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області
Донецька область, Бахмутський район

Увага! З 01 січня 2022 року розширено коло суб’єктів господарювання, які мають застосовувати РРО та/або ПРРО?

Дата: 10.12.2021 10:08
Кількість переглядів: 132

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що  з 01 січня 2022 року суттєво розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), які зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО).

Зокрема, з 01 січня 2022 року всі платники єдиного податку другої – четвертої груп, які здійснюють розрахункові операції, будуть зобов’язані  використовувати РРО та ПРРО незалежно від видів діяльності та обсягу доходів.

Виключення відповідно до вимог пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) встановлено лише для ФОП - платників єдиного податку першої групи.

Слід зазначити, що до першої групи платників єдиного податку відносяться  фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 164 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Фізичні особ-підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, застосовують РРО/ПРРО на загальних підставах відповідно до  Закону України від 06.07.1995 № 265/95 ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі Закон № 265).

З метою дотримання вимог чинного законодавства України звертаємо увагу платників єдиного податку другої – четвертої груп на необхідності завчасної реєстрації РРО чи ПРРО у контролюючих органах.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь