В Світлодарській громаді вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
Сьогодні, 20 лютого 2022 року, у фоє Світлодарського палацу культури відбулась патріотична акція "Сучасні герої України" з нагоди Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні за участі керівника Світлодарської міської військово-цивільної адміністрації Сергія Гошка, його заступниці Світлани Калапіщак, військових та небайдужих мешканців.
Під час заходу присутні згадали про криваві події на Майдані, які змінили хід історії нашої країни. Настоятель Свято-Покровського храму, митрофорний протоієрей Микола разом з церковним хором провели релігійну панахиду за загиблими під час Революції Гідності та помолились за Україну.
Хвилиною мовчання та запаленими свічками присутні вшанували пам’ять Героїв, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.
Герої не вмирають. Всі вони залишаються в нашій пам’яті, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Слава Україні! Вічна пам’ять її Героям!