Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області
Донецька область, Бахмутський район

Десятеро дітей зі Світлодарської громади повернулись з відпочинку на Закарпатті

Дата: 04.07.2024 11:12
Кількість переглядів: 55

Десятеро дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки зі Світлодарської міської територіальної громади повернулися з другої відпочинкової зміни, яка проходила з 18 червня 2024 по 01 липня 2024 (14 днів) в лікувально-оздоровчого комплексу «Дружба» профкому НГВУ «Долинанафтогаз» (Івано-Франківська область, с. Новоселиця, Калуський район).

Для дітей організатори підготували чудові походи в гори та екскурсії, діти відвідали скелі Довбуш, дельфінарій, екскурсійним маршрутом «Карпатський Трамвайчик» пройшла захоплююча поїздка де діти ознайомилися з природою та відомими місцями регіону.  

Також діти мали можливість займатися фізкультурою та спортом на тренажерах, різних спортивних майданчиках, адже це зміцнює їх здоров’я. Постійно проводились культмасові і спортивні заходи в групах, тематичні музичні години, повітряні і сонячні ванни, медичні процедури, масажі, відпочинок на природі, комп’ютерні ігри, спортивні змагання.

Протягом двох тижнів діти отримали незабутній відпочинок, купу позитивних емоцій і подарунків.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь