Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області
Донецька область, Бахмутський район

Повідомляйте про відсутність мобільного звʼязку та інтернету в Дії

Дата: 31.01.2025 16:21
Кількість переглядів: 67

Фото без описуНе можете додзвонитися до рідних або не вантажаться сторінки в браузері? За кілька кліків повідомляйте про проблеми зі звʼязком у застосунку Дія. Відповіді допоможуть проаналізувати проблемні ділянки та швидше збільшувати покриття, щоб у кожному куточку країни ви могли викликати швидку чи написати родині.

Як повідомити про проблему зі звʼязком у Дії?

1. Відкрийте застосунок Дія і на головному екрані натисніть Відсутній звʼязок

2. Надайте одноразовий доступ до геолокації.

3. Вкажіть, чи проблема лише під час знеструмлень.

4. Виберіть оператора.

5. Уточніть, що не працює: інтернет, дзвінки чи обидва варіанти.

6. Вкажіть, де немає зв’язку: в приміщенні чи на вулиці.

Якщо ж немає інтернету — залишайте повідомлення в Дії, а коли інтернет повернеться, вона відправиться автоматично. Для цього вже зараз завантажте Мапу незламності, вона знадобиться і в інших ситуаціях — щоб знайти найближче укриття чи пункт незламності з генераторами.

Далі інформація надійде до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку (НКЕК). Комісія аналізуватиме фідбек та разом з операторами виправлятиме ситуацію в конкретному районі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь