Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області
Донецька область, Бахмутський район

Новини

Дата: від до Скинути

В Світлодарській громаді продовжують доставляти гуманітарну допомогу вразливим карегоріям населення

В Світлодарській громаді продовжують доставляти гуманітарну допомогу вразливим карегоріям населення

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації та близькістю бойових дій, склалась ситуація, коли багато мешканців нашої громади не мають можливості придбати продукти харчування та речі першої необхідності. Підприємці не можуть доставити товари у магазини, а мешканці дістатись до працюючих банкоматів та зняти готівку. Тому зараз так необхідно доставляти гуманітарну допомогу тим, хто її потребує.

15:49 15.03.2022

«Лікарняні» та допомогу по вагітності та пологах під час воєнного стану можна отримати навіть якщо роботодавець не опрацював документи

«Лікарняні» та допомогу по вагітності та пологах під час воєнного стану можна отримати навіть якщо роботодавець не опрацював документи

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що під час воєнного стану ті працівники, чиї роботодавці не змогли опрацювати лікарняний та подати за ним заяву-розрахунок, можуть звернутись до Фонду соціального страхування України і отримати напряму від нього виплату «лікарняних» або допомоги по вагітності та пологах.

08:25 15.03.2022

На період воєнного стану доплати за препарати інсуліну з пацієнтів не стягуватимуться

На період воєнного стану доплати за препарати інсуліну з пацієнтів не стягуватимуться

Зважаючи на складні обставини, у яких опинилися багато наших громадян у зв’язку з військовою агресією РФ, Уряд вніс зміни до постанови КМУ № 854 «Деякі питання реімбурсації лікарських засобів за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення».

11:40 14.03.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь