Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області
Донецька область, Бахмутський район

Податкова Донеччини інформує

Щодо оподаткування безповоротної фінансова допомоги фізичній особі-підприємцю

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що порядок оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців встановлено нормами ст. 177 Податкового кодексу України,

13:39:16 24.05.2024

Декларація про майновий стан і доходи: термін подання та сплати податкових зобов’язань з ПДФО

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що відповідно до п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб.

16:23:52 17.05.2024

За яких умов ФОП (крім е-резидентів) можуть бути платниками ЄП першої – третьої груп?

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що згідно з п.п. 1 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до платників єдиного податку, які відносяться до першої групи, належать фізичні особи – підприємці (далі – ФОП), які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

16:31:37 16.05.2024

Яка відповідальність передбачена за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи ФО?

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що несвоєчасне подання платником податків – фізичною особою податкової декларації про майновий стан і доходи, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено Податковим кодексом України, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 340 гривень.

14:41:04 07.05.2024

За здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації передбачена відповідальність

Шановні платники! Головне управлінні ДПС Донецькій області інформує щодо необхідності реєстрації суб’єктами господарювання у випадку здійснення систематичної господарської діяльності з продажу товарів (надання послуг).

15:37:19 03.05.2024

Закон № 3603: помилкова сплата податку на інший бюджетний рахунок

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що з 16 березня 2024 року набрав чинності Закон України від 23 лютого 2024 року №3603-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України (далі – Кодекс) та інших законів України щодо вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства» (далі – Закон № 3603).

10:36:21 03.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь