Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області
Донецька область, Бахмутський район

Пенсійний Фонд України інформує

Пенсія за особливі заслуги перед Україною: Порядок призначення

Пенсія за особливі заслуги перед Україною встановлюється громадянам України за визначні геройські вчинки або вагомі трудові досягнення. Порядок призначення, розміри та коло осіб визначено Законом України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» (далі — Закон).

16:21:39 13.05.2026

Дізнайтеся, як вити на пенсію за віком, якщо бракує необхідного страхового стажу

Мені 64 роки, маю 14 років страхового стажу. Для виходу на пенсію за віком у 65 років бракує одного року стажу. Чи можу я протягом цього року сплачувати добровільні пенсійні внески і вийти на пенсію у 65 років?

12:40:41 05.05.2026

Як подати заяву на призначення житлової пільги ветеранам війни онлайн

Ветерани війни та члени їхніх родин можуть скористатися спрощеним механізмом подання заяви на призначення житлової пільги. Заява подається в межах експериментального проєкту, що передбачає обмін інформацією між державними реєстрами та мінімізацію паперових документів (постанова КМУ від 27.12.2023 № 1395).

10:45:10 01.05.2026

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь