A A A K K K
для людей із порушенням зору
Світлодарська міська військова адміністрація Бахмутського району Донецької області
Донецька область, Бахмутський район

Пенсійний Фонд України інформує

Умови пенсійного забезпечення військовослужбовців

Згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» № 2262-XII військовослужбовці за наявності встановленої вислуги на військовій службі мають право на пенсію за вислугу років.

13:55:17 07.08.2023

Разова грошова допомога деяким категоріям громадян до Дня Незалежності України

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2023 № 754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» передбачено разову грошову виплату до Дня Незалежності України особам, які мають статус відповідно до законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань».

17:51:59 04.08.2023

До уваги страхувальників! Встигніть подати податковий розрахунок до 9 серпня!

Нагадуємо, що відповідно до ч. 1 розділу ІІ Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску Податковий розрахунок подається окремо за кожний квартал (податковий період) з розбивкою по місяцях звітного кварталу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

12:47:10 04.08.2023

Пенсія у зв'язку із втратою годуваника

Призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні, за наявності у годувальника на день смерті страхового стажу від 1 до 15 років (необхідна тривалість страхового стажу залежить від віку, у якому помер годувальник).

13:09:52 01.08.2023

Як подати заяву на призначення/перерахунок/продовження страхової виплати у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням онлайн

Для подання заяви на призначення/перерахунок/продовження страхової виплати у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua необхідно:

10:45:30 26.07.2023

Як отримати допомогу на поховання?

Для отримання допомоги на поховання необхідно звернутися до будь-якого сервісного центру обслуговування громадян Пенсійного фонду на території України.

11:02:24 20.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь